Bartosz Kopeć – ucz się od mistrza!

zdrofit_blog_Kopeć

Bartosz Kopeć – ucz się od mistrza!ZDROFIT.

Nauka od najlepszych z pewnością przynosi widoczne rezultaty. Jeżeli przychodząc na zajęcia przede wszystkim szukasz profesjonalisty, który zadba o Twój indywidualny rozwój to zapraszamy na treningi z Bartoszem Kopciem.

Sport to jego drugie imię, od zawsze był jego wielką pasją, którą skrupulatnie rozwijał. Przez długi czas był zawodnikiem kadry narodowej w dziedzinie kulturystyki, a także zdobył brązowy medal na mistrzostwach Polski juniorów. Jednak Bartosz nie poprzestał na sukcesach i doskonalił swoje zdolności poprzez udział w wielu szkoleniach. Początkowo był trenerem personalnym na siłowni co zakorzeniło w nim indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć a także skrupulatność w stosunku do techniki poszczególnych ćwiczeń. W wolnych chwilach Bartosz również wybiera aktywny wypoczynek i chodzi po górach. To wszystko sprawia, że prowadzone przez niego zajęcia są profesjonalnie przygotowane i dają ogromnego kopa energii i motywacji.
Przeczytaj co Bartosz mówi sam o sobie:

Dlaczego zostałeś instruktorem?

Na początku pracowałem jako instruktor i trener personalny na siłowni. Z biegiem czasu dostałem propozycję poprowadzenia zajęć grupowych z treningu mięśni brzucha, później doszły zajęcia
z treningu funkcjonalnego dla kolarzy i dalej już się potoczyło tak, że obecnie prowadzę 5 różnych rodzajów ćwiczeń. Praca Instruktora zajęć grupowych sprawia mi dużo satysfakcji i zmusza mnie do ciągłego rozwijania się jako trener.

Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Cross Training Intro i Mobility. Lubię uczyć nowych uczestników zajęć poprawnej techniki ćwiczeń i rozwiązywać ich problemy związane z mobilnością. Te zajęcia dają mi najwięcej satysfakcji, gdy widzę, że mogę pomóc początkującym klientom zdobywać nowe umiejętności i doskonalić technikę ćwiczeń, co przekłada się na ich lepsze wyniki i minimalizuje ryzyko kontuzji.

Jaką stosujesz dietę, aby wyglądać pięknie i młodo?

Nigdy nie miałem problemów z nadmierną wagą, a przez lata treningów i startów w kulturystyce wyrobiłem sobie pewne nawyki, które zostały mi do dziś i tego się trzymam. Nie stosuję żadnych rygorystycznych diet, uważam, że zróżnicowana i uporządkowana dieta jest najlepszym wyborem.

Jakie jest Twoje motto życiowe?

„Pasja rodzi profesjonalizm”.

Jaką radę byś dał osobom zaczynającym swoją przygodę z fitnessem?

Zawsze stawiam na poprawną technikę ćwiczeń, więc zachęcam osoby początkujące do korzystania z zajęć wprowadzających (intro), w trakcie których, mogą nauczyć się poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Jeśli potrzebujecie pomocy na siłowni to nie krępujcie się i zawsze zaczepiajcie trenerów oraz proście ich o pomoc, wasze zdrowie jest najważniejsze!

Jeżeli chcesz poznać człowieka, dla którego sport jest nie tylko zawodem, ale również pasją, bez której nie może się obyć nawet wolnym czasie zapraszamy na zajęcia Mobility, Interwał oraz Cross Training prowadzone przez Bartosza w naszym klubie Zdrofit Gocław – Promenada i Zdrofit Otwock – Kołłątaja.
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz