Ćwicz swoje ciało i umysł z Anną Budnicką

zdrofit_blog_800x525_171116

Ania w zawodzie instruktora fitness pracuje od wielu lat. Zaczynała jako trener personalny. Jej rodzina zawsze była związana ze sportem, więc od dzieciństwa była aktywna i ciągle w ruchu. Nie mogła usiedzieć na miejscu. Wszystko to złożyło się na to, kim jest i co robi. Na zajęciach u Ani jest intensywnie. Gwarantuje wszystkim niezły wycisk, i ćwiczenie na pełnych obrotach. Jest zawsze siła i moc. Nie ma opcji, że nie dasz rady. Chcesz efektów? Musisz dać z siebie 100% i Ania Ci w tym pomoże i odpowiednio zmotywuje. Do tego świetna muzyka i rewelacyjna atmosfera. Chcesz do niej wrócić.
Ania kocha to co robi, a jej energia i zapał są odczuwalne na zajęciach. Jest otwarta i ludzie to uwielbiają. To jej największa zaleta która powoduje, że znika dystans i niepewność. Zawsze chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości. Jest profesjonalna i konkretna.

1. Dlaczego zostałaś instruktorką?

Przychodzi taka chwila, kiedy każdy z nas staje przed pytaniem: Kim chcę być w przyszłości? O ile dla większości podjęcie życiowej decyzji było nie lada dylematem, ja od początku wiedziałam, że będę instruktorem i nie wyobrażałam sobie innej „życiowej drogi”. Moja rodzina zawsze była związana ze sportem, a Ja od dzieciństwa byłam aktywna fizycznie. Kontynuuję tradycje rodzinne i tak jak mama ukończyłam Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego. Fitness jest obecny w moim życiu już od 9 lat i jest to mój sposób na życie 🙂

2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Lubię różnorodność w zajęciach. Monotonność to najgorsza z cech, jakie mogą się przytrafić Instruktorowi 🙂 Staram się robić ćwiczenia na których będzie nie tylko fun, ale i satysfakcja dla uczestnika, a na końcu usłyszę słowa: „Wow zrobiłem/zrobiłam TO! Tabata, zajęcia wzmacniające, Power Bar, TBC, Zumba to zajęcia, które prowadzę. Stawiam na różnorodność i nietuzinkowość. Lubię wszystkie rodzaje zajęć, bo każdy daje taki sam poziom satysfakcji. Myślę, że pytanie trzeba też skierować do uczestników zajęć, jakie lubią ze mną zajęcia. Staram się, by na każdych zajęciach była świetna muzyka i rewelacyjna atmosfera, aby uczestnicy do mnie wrócili, bo to największa nagroda.

3. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Wysiłek motywuje mnie do działania, poprawia samopoczucie, a na sali zapominam o swoich problemach. W sporcie uwielbiam to, że poza pracą nad swoim ciałem i zdrowiem przede wszystkim ćwiczymy swój umysł i wytrwałość. Na moich zajęciach chcę obudzić w moich uczestnikach miłość do sportu i zdrowego trybu życia. Przelewany podczas ćwiczeń pot trenujących ze mną osób, to największa motywacja i impuls do dalszego rozwoju. Cieszy mnie i motywuje każdy, nawet najmniejszy krok postawiony przez uczestników moich zajęć. Ich złość i proszący wzrok, gdy patrzą na zegarek, a wskazówka ani drgnie. Ich uśmiech i radość malująca się na twarzy, że dali radę 🙂

4. Jakie jest Twoje motto życiowe?

Moje motto to „Nigdy nie mów nigdy”.

Ania prowadzi zajęcia w klubach:
Zdrofit Mokotów Metro Wilanowska, Stegny, Mokotów Konstruktorska
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz