Irina Kolganova i jej pełna pasji praca

zdrofit_blog_800x525_171123

Irina Kolganova jest wychowanką Rosyjskiej Akademii Kultury i Sztuki ze specjalizacją choreograficzną. Przez 10 lat prowadziła zespół taneczny, który z sukcesami brał udział w licznych występach i konkursach w kraju oraz za granicą. W 2002 roku uzyskała uprawnienia instruktora fitness i po dzień dzisiejszy realizuje się w tym zawodzie. Zawsze z pełnym zaangażowaniem i energią prowadzi treningi ze swoimi podopiecznymi. Irina to osoba pełna charyzmy, pasji i poczucia humoru. Uwielbia wyzwania i pracę z ludźmi. Jej zajęcia są bardzo różnorodne, a ich wielką zaletą jest to, że ćwiczenia mogą być wykonywane na różnych stopniach trudności, od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

„Technika przede wszystkim” – to jej główne motto.

1. Dlaczego zostałaś instruktorką?

Zainspirowała mnie pewna instruktorka. Patrzyłam na nią z zachwytem, podziwiałam jej piękne ruchy, energię i profesjonalizm. Właśnie wtedy pomyślałam, że to byłoby dla mnie prawdziwym wyzwaniem – stać na środku sali i patrzyć w oczy tym wszystkim ludziom.

2.Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Moje ulubione zajęcia to te, na których jest dużo ludzi. Lubię widzieć ich zapał i zaangażowanie oraz czuć ich energię i moc.

3. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Najbardziej do ćwiczeń motywuje mnie dobra muzyka oraz pełna sala ludzi, którzy z ciekawością i uśmiechem patrzą na Ciebie.

4. Dlaczego Zdrofit?

Zdrofit daje dużo możliwości w pracy z ludźmi i samorealizacji. Sprzyjają temu komfortowe warunki, możliwość szkolenia i zdobywania dodatkowego doświadczenia oraz praca z ciekawymi ludźmi na terenie całej Warszawy.

5. Jaka była Twoja największa wpadka podczas zajęć?

Największą wpadką pod czas zająć była nieznajomość języka polskiego. Na szczęście to już przeszłość.

Sprawdźcie grafiki naszych klubów Żoliborz Centrum Olimpijskie i Metro Dw. Gdański i wpadnijcie na zajęcia z Iriną!
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz