Marcin Urban i jego pasjonująca praca

zdrofit_blog_800x525_180111

Zawodowo od wielu lat związany z branżą eventową, z głową zawsze pełną pomysłów. Kreatywna osobowość i ciągłe zgłębianie wiedzy gwarantuje różnorodność jego treningów. Swoją przygodę z cross treningiem rozpoczął od treningów w Klubie Zdrofit na Bemowie. Wymagający, ale wspierający. Ukończył wiele szkoleń m.in.: szkolenia z kettlebell, treningu funkcjonalnego i stretchingu. Jako instruktor ceni sobie punktualność i wolę walki podczas treningu. W wolnym czasie gra w tenisa ziemnego i squasha. Jest uczestnikiem Runmagedonów. Miłośnik adrenaliny i sportów ekstremalnych. Czyta biografie sportowców, co stanowi dla niego dodatkową motywację do działania i inspirację do treningów.

Jego motto życiowe to: „Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać”.

1. Dlaczego zostałeś instruktorem?

Szukałem nowych wyzwań w życiu zawodowym i motywacji do działania. Dzięki Zdrofitowi zmieniłem swoje dotychczasowe życie. Zacząłem robić coś z pasja dla siebie i innych. Bycie instruktorem to dla mnie nieustająca praca nad sobą, to codzienne przygotowania do treningów i kreowanie pomysłów. Gdy mimo treningowego zmęczenia widzę uśmiech na twarzach ćwiczących, wiem, że to był dobry wybór.

2. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Wspólny trening i rywalizacja są dla mnie najlepszym sposobem motywacji. Osiąganie coraz lepszych wyników zwiększa mój zapał!

3. Jaką stosujesz dietę aby wyglądać pięknie i młodo?

Od 14 lat jem, co moja żona ugotuje. To najlepsza dieta pod słońcem. Do tego regularny trening i regeneracja to recepta na wszystko.

4. Dlaczego Zdrofit?

Dla mnie Zdrofit to uśmiechnięci ludzie, których poznałem na sali fitness/cross. Łączy nas jeden wspólny cel: stawać się jeszcze lepszym w tym, co się robi. Zdrofit to rodzinna atmosfera. To mój drugi dom.

5. Jaka była Twoja największa wpadka podczas zajęć?

Podczas zajęć zadzwonił do mnie dziadek z życzeniami. Odebrałem, a telefon był podłączony do sprzętu grającego. Efekt? Cała sala miała niezły ubaw! ?

6. Co Ci daje sport?

Sport daje mi radość życia. Czuję, że robię cos pożytecznego dla mojego ciała i ducha. Sport pozwala przekraczać moje własne granice.

7. Jaką radę dałbyś osobom zaczynającym swoją przygodę z fitnessem?

Najważniejsze to uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Słuchać mądrzejszych od siebie. Wyciągać wnioski z porażek. Stawiać sobie wysokie cele, bo jak bardzo się chce, to można!

8. Kim chciałeś zostać jak byłeś dzieckiem?

Chciałem być jak Jean Claude van Damme.

9. Czego jeszcze nigdy w życiu nie próbowałeś?

Nie byłem jeszcze na zajęciach Zumby ?

10. Jestem najszczęśliwszy na świecie gdy…

… gdy po treningu słyszę: „dzięki Urban za wycisk!”.

Marcin prowadzi zajęcia w klubach: BEMOWO – DYWIZJONU 303, MOKOTÓW – KONSTRUKTORSKA, OCHOTA – GRÓJECKA, ŚRÓDMIEŚCIE – METRO DW. GDAŃSKI, ŻOLIBORZ – SZAMOCKA

Sprawdź grafik zajęć na: www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz