#Moje7dni czyli zacznij od zaraz!

zdrofit_blog_800x525_sko_001-wieksze

Często, kiedy chcemy się za siebie wziąć, nie wiemy od czego zacząć. Zastanawiamy się, kiedy będzie najlepszy moment na wdrożenie postanowień w życie. Odkładamy tę chwilę na jutro, na za tydzień, do poniedziałku. Aby zmienić swój styl życia, zamiast planować, lepiej zacząć od zaraz. Nawet, jeśli w pierwszym etapie nie będziemy osiągać dużych celów. Musimy jedynie chcieć, a satysfakcję zaczniemy czerpać już z pierwszych małych kroków!

Wybór aktywności fizycznej należy dostosować indywidualnie do możliwości swojego organizmu i efektów, jakie ma ona przynieść, ale przede wszystkim warto postawić na formę wysiłku, która sprawi nam największą radość i satysfakcję. Regularne treningi nie mogą być przymusem, który wywołuje stres, lecz sposobem na przyjemne, a przy okazji pożyteczne spędzanie czasu.

Kluby Zdrofit oferują zarówno strefę cardio do samodzielnych treningów wytrzymałościowych, grupowe zajęcia fitness oraz maszyny do ćwiczeń pojedynczych grupy mięśni. Można postawić na wybraną formę aktywności lub połączyć kilka naraz. Efekty w postaci spalonej tkanki tłuszczowej, poprawy kondycji oraz zwiększenia wydolności organizmu gwarantowane!

Tygodniowe wyzwanie

W klubach Zdrofit wystartowała promocja #moje7dni dla tych, którzy chcą sprawdzić pełną ofertę klubów. W ramach akcji, tygodniowy karnet open kosztuje tylko 1 zł. Przez 7 dni, bez zobowiązań, można wpaść do klubu, ile razy się zechce, wypróbować treningi na siłowni oraz zajęcia grupowe, a przy okazji skorzystać z sauny i skonsultować się z trenerem. Promocja trwa od 21 listopada do 31 grudnia 2016.

Nowa energia do działania

Dzięki rozpoczęciu zmian w życiu od aktywności fizycznej, będziemy mieć więcej energii do dalszego działania. Oprócz poprawy zdrowia i kondycji, sport poprawia samopoczucie. Gubiąc zbędne kilogramy, zdobywamy większą pewność siebie i zyskujemy ogromną motywację do dalszych kroków – podniesienia poprzeczki w osiągach na siłowni czy długoterminowej zmiany nawyków żywieniowych. Nie ma na co czekać – do dzieła!

1 Comments

  1. koksiarz pisze:

    Musze w swoim mieście poszukać takiej akcji, może w końcu bym się zmotywowała do ćwiczeń.

Zostaw Komentarz