Otwarta na ludzi i świat – Anna Kociszewska

zdrofit_blog_800x525_170524

Gdy idziesz na trening, przede wszystkim zależy Ci na tym, aby trener był wyrozumiały i łapał dobry kontakt z grupą? Zajrzyj na zajęcia do Anny Kociszewskiej!

Ania od dzieciństwa jest związana z tańcem i sportem, jest także dyplomowanym trenerem i menadżerem sportu. Wciąż udoskonala swoje umiejętności na licznych szkoleniach i warsztatach. W roku 2004 zachwyciła się jogą i postanowiła, że będzie uczyć tego sportu innych. Traktuje tą dziedzinę przede wszystkim jako okazję do poznania siebie i swoich możliwości. Joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również dyscyplina pozwalająca nam zrozumieć i zaakceptować świat. Według Ani, joga harmonizuje nasze ciało ze światem zewnętrznym i daje pogodę ducha. Dzięki tej pasji nasza trenerka czerpie radość z życia i zaraża uśmiechem innych. Dla Ani najważniejszy jest kontakt z ludźmi. Na zajęciach zwraca szczególną uwagę na uważność, rozumienie i słuchanie swojego ciała. Pragnie, aby uczestniczy treningu pokonywali swoje słabości i dążyli do samodoskonalenia, najlepszej wersji siebie. Treningi Ani są zawsze dopasowane do indywidualnych predyspozycji.
Przeczytajcie krótki wywiad z Anią, aby dowiedzieć się o niej więcej!

KILKA PYTAŃ DO…

1. Jaką stosujesz dietę aby wyglądać pięknie i młodo?

Nigdy nie stosowałam diety. Jestem weganką z wielka słabością do słodyczy. Cukier, nawet brązowy, zastępuję zdrowymi zamiennikami. Miód, ksylitol, syrop klonowy z agawy. Da się!

2. Jaki jest Twoim zdaniem idealny klient?

Nigdzie nie ma ideałów ale bardzo cenię zaangażowanie, skupienie i uważność na zajęciach.

3. Jaka była Twoja największa wpadka podczas zajęć?

Wpadki spotykają mnie nieustannie 🙂 Zazwyczaj mylę łokcie z kolanami i tworzę nieistniejące słowa omawiając ćwiczenia. Klienci, o dziwo, wszystko rozumieją 🙂

4. Co lubisz robić poza fitnessem?

Spędzać aktywnie czas z rodziną, czytać, słuchać muzyki i oglądać filmy.

5. Co Ci daje sport?

Świetne samopoczucie na poziomie mentalnym i fizycznym!

6. Kim chciałaś zostać jak byłaś dzieckiem?

Gwiazdą rocka!

7. Jestem najszczęśliwsza na świecie, gdy…

Świeci słońce.

Jeżeli przekonała Was nasza wspaniała instruktorka i nie możecie się doczekać, aż ją poznacie, odwiedźcie nasze kluby Zdrofit Mokotów Metro Wilanowska, Wola i Metro Dw. Gdański i wpadnijcie na zajęcia Jogi i Zdrowy kręgosłup. Do zobaczenia!

www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz