Poczuj magię jogi z Alicją Ziemkiewicz

zdrofit_blog_800x525_jsz_180409

Chcesz osiągnąć równowagę ciała, umysłu i duszy? Koniecznie odwiedź zajęcia Alicji Ziemkiewicz w naszych klubach ZDROFIT.

Alicja już 8 lat praktykuje jogę, zna różne jej odmiany: metody Iyengara, Hatha, a także Vinyasy, szkoliła się w przeróżnych zakątkach świata z najlepszymi mentorami. Dziedziną sportową, w której Alicja osiąga sukcesy jest również karate, w którym posiada ona czarny pas. Dodatkowo, Alicja z zawodu jest dietetykiem, wie więc jak połączyć wszystkie ważne dla zdrowia aspekty i cieszyć się sprawnym i pięknym ciałem.
Alicja motywuje uczestników zajęć, bo wierzy że każdy ma w sobie moc, która może regenerować nasze ciało, ale też uwolnić umysł od wszelkich trosk. Nawet jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą, Alicja zna odpowiednie techniki, które szybko pomogą Ci przyswoić podstawowe pozycje. Nasza trenerka czerpie ogromną przyjemność z przekazywania swoich umiejętności innym, zawsze wykazuje się cierpliwością i indywidualnym podejściem.
Przeczytaj krótki wywiad z Alicją i dowiedz się skąd wzięła się jej miłość do sportu.

Dlaczego zostałaś instruktorką?

Od zawsze sport był częścią mojego życia. Po wielu latach praktyki jogi zrozumiałam, że chciałabym jej nauczać. Joga jest częścią mojego życia, a dzielenie się nią z innymi daje mi radość i spełnienie

Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Do ćwiczeń motywują mnie zmiany. Zarówno te fizyczne – wpływ, jaki mają na moje ciało, jego zdrowie, sylwetkę, elastyczność jak i te psychiczne. Na treningu się relaksuję, mogę oczyścić umysł. Po treningu jestem z siebie dumna i szczęśliwa, że po raz kolejny pokonałam własne słabości, przełamałam bariery i stałam się silniejsza.

Jaką stosujesz dietę aby wyglądać pięknie i młodo?

Stosuje dietę, którą dla siebie opracowałam, ponieważ z wykształcenia jestem dietetykiem. Jem dużo naturalnej, nieprzetworzonej żywności. Chętnie także udzielam porad żywieniowych moim uczniom.

Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Za 10 lat mam nadzieję być cenionym nauczycielem jogi, z kolejnym stopniem nauczycielskim metody Iyengara

Jaki jest Twoim zdaniem idealny klient?

Idealny klient to taki, który rozumie, że zmiana to proces. Uczęszcza na zajęcia regularnie i czerpie z nich radość.

Jaka była Twoja największa wpadka podczas zajęć?

Wpadki czasem się zdarzają. Kiedyś zakłóciłam relaks myląc policzki z pośladkami i wszyscy wybuchli śmiechem.

Co daje Ci sport?

Poczucie wolności i wewnętrznej siły.

Jestem najszczęśliwsza na świecie gdy…

Nic nie muszę! Jestem na nadmorskiej plaży, jest ciepło, słonecznie i mogę spędzić czas z rodziną, poczytać książkę, praktykować.

Moje największe osiągnięcie życiowe…

to zdobycie tytułu magistra na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz czarnego pasa w szkole Karatedo Doshinkan Hanshiego 10. Dan Nobuo Ichikawy.

Jeżeli zależy Ci, żeby zrozumieć jogę, jej filozofię, a do tego sprawić, że twoje ciało stanie się wysportowane i rozciągnięte, przyjdź na zajęcia do Alicji, która skutecznie zmotywuje Cię do działania. Spotkasz ją również na zajęciach – zdrowy kręgosłup, które uśmierzą twój ból, rozluźnią twoje ciało oraz wzmocnią mięśnie. Przyjdź i sprawdź sam w klubach ZDROFIT na Bemowie – Dywizjonu 303, Bielanach – Marymoncka, Żoliborzu centrum Olimpijskie i Żoliborzu – Szamocka
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz