Przyjdź na zajęcia do Agnieszki Karwowskiej i zacznij cieszyć się sportem!

zdrofit_blog_800x525_170817

Agnieszka to osoba od dawna zakochana w sporcie. Początkowo trenowała siatkówkę i zdobyła w tej dziedzinie Mistrzostwo Polski. Tak jak w tej dyscyplinie, tak i w każdej innej Agnieszka dąży do doskonałości. W 2006 roku została trenerką fitness i od tamtej pory jest świetną instruktorką i motywatorką. Osiągnęła to dzięki wielu renomowanym szkoleniom, konwencjom oraz ogromnej ambicji. Nasi Klienci uwielbiają przychodzić na zajęcia do Agnieszki, bo od razu widać, że zależy jej na każdym uczestniku. Sama twierdzi, że to właśnie ludzie są jej inspiracją. W sporcie najważniejsze jest dla niej rozwój duchowy, ciała, a także troska o zdrowie.

Sprawdź, jak Agnieszka odpowiedziała na nasze pytania!

1. Dlaczego zostałaś instruktorką?

Sport towarzyszył mi w życiu od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej zaczęłam trenować siatkówkę i tak aż do liceum, kiedy musiałam zrezygnować ze względu na kontuzję. W moim życiu pojawiła się nowa aktywność, czyli właśnie fitness, który zachwycił mnie swoją różnorodnością. Nawet po kilkunastu latach bycia instruktorką ciągle odkrywam coś nowego więc ciągle się rozwijam, a to dla mnie szczególnie ważne.

2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Zajęcia wzmacniające i zajęcia mentalne, takie jak zdrowy kręgosłup czy mobility. Wszelkie formy wzmacniające są dla mnie ciekawe, ponieważ mam szerokie spektrum ćwiczeń oraz sprzętów do wykorzystania. Czasem sami Klienci są dla mnie inspiracją do wprowadzenia nowych ćwiczeń. Jeżeli chodzi o zajęcia mentalne, to zdrowy kręgosłup i mobility należą do moich ulubionych, ponieważ służą usprawnianiu ciała i ducha jednocześnie. Każdy, kto ma jakiekolwiek problemy bólowe, wie, że to od razu pogarsza nasz nastrój i sprawia, że nasza sprawność jest o wiele gorsza. Dla mnie ważne jest bycie sprawną i zdrową osobą, jak również chciałabym, aby moi podopieczni również byli zdrowi i sprawni oraz żyli bez bólu.

3. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Po pierwsze wyznaczenie sobie celu, jaki chce zrealizować na określonym treningu. Ulubiona muzyka w tle oraz urozmaicony trening. Lubię też czuć i widzieć efekty określonych ćwiczeń. A na sali fitness najlepszym motywatorem jest energia, która bije od Klientów, jest największym motywatorem. Ich uśmiech i zadowolenie oraz determinacja z jaką wykonują poszczególne ćwiczenia.

4. Jaką stosujesz dietę, aby wyglądać pięknie i młodo?

4-5 posiłków dziennie odpowiednio zbilansowanych w białko, węglowodany i tłuszcze oraz duże ilości wody.

5. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Sport to moja pasja, w której realizuje wszystkie swoje cele: rozwijam się, pracuje z ludźmi, dbam o siebie i o innych, mogę pomagać ludziom którzy mają problemy z kręgosłupem, dlatego nie wyobrażam sobie innej pracy niż związanej ze sportem.

6. Dlaczego Zdrofit?

Ludzie, atmosfera, wysokie standardy, Zdrofit to klimat, a nie tylko zwykłe miejsce 🙂

7. Jaki jest Twoim zdaniem idealny Klient?

Dla mnie każdy Klient jest ważny i staram się traktować wszystkich tak samo – czyli tak, jak ja bym chciała, żeby mnie traktowano.

8. Co lubisz robić poza fitnessem?

Rozmyślam, jak wyjechać na Bali 

9. Co Ci daje sport?

Endorfiny, zdrowie, sprawność i życie bez bólu!

10. Jakie jest Twoje motto życiowe?

„Twoje życie staje się lepsze, kiedy Ty stajesz się lepszy” – Brian Tracy

11. Jaką radę dała byś osobom zaczynającym swoją przygodę z fitnessem?

Na początku nie należy się forsować i wybrać spokojne zajęcia, takie jak pilates, zdrowy kręgosłup czy TBC, w zależności od wieku i kondycji. Można też spróbować treningów z trenerem personalnym, który dobierze indywidualny program treningowy.

12. Jaką radę dała byś osobom mającym kryzys związany ze zbyt powolnymi efektami treningowymi?

Na początku na pewno poszukałabym problemu, a później zmotywowała do dalszego działania, wybierając odpowiednie treningi. Każdy, kto ma powolne efekty, powinien się przyjrzeć, co jest ich przyczyną. Czy może zbyt monotonny trening, może źle dobrany, a może taka osoba ma problemy zdrowotne i dlatego efekty treningowe nie są zadowalające.

13. Moje największe osiągnięcie życiowe to…

Wicemistrzostwo Polski w Siatkówce.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie i potrzebujesz osoby, która Cię zmotywuje i poprowadzi odpowiedni trening – odwiedź zajęcia Agnieszki!
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz