Stań się silniejszy z Martą Miłosz!

zdrofit_blog_800x525_170829

Pełna energii, uśmiechnięta, za wszelką cenę pędząca do przodu – to nasza instruktorka Marta! Na jej zajęciach zawsze jest gwarno i panuje żartobliwa atmosfera, mimo tego, że każdy dostaje niezły wycisk. Jej ulubionym zajęciami są spędzanie czasu z przyjaciółmi oraz sport. To połączenie sprawia, że wyczerpujący trening staje się przyjemnym spotkaniem towarzyskim!

Oprócz świetnego podejścia do ludzi, Marta jest absolwentką AWF-u, profesjonalną trenerką, która kładzie szczególny nacisk na odpowiednią technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie treningu do grupy. Na jej zajęciach można przede wszystkim wzmocnić swoje mięśnie i zadbać o zdrowie. Z powodu miłości do tańca, Marta często wplata różnego rodzaju choreografię w swoje treningi, którym towarzyszy świetna muzyka.
Poznaj Martę bliżej, dzięki krótkiemu wywiadowi:

1. Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Moje ulubione zajęcia to choreograficzne na stepie i Power Bar. Step, ponieważ każda choreografia to dla mnie możliwość przedstawienia uczestnikom fitnessu jako zabawy i funu, „wczucie się” w muzykę pozwala oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o dniu codziennym i dać ponieść się emocjom i odzwierciedlić je w ruchu.
Power Bar natomiast to zajęcia, na których zawsze stawiam sobie nowe wyzwania i jestem w stanie zobaczyć jakie poczyniłam postępy – odzwierciedleniem tego jest między innymi ciężar sztangi, którą wybieram.

2. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

W dzisiejszych czasach bardzo ważnym aspektem jest zdrowie i bycie człowiekiem aktywnym.
Dla mnie to wszystko jest motywacją, jak i również fakt, że z każdym treningiem bądź zajęciami jestem coraz bardziej świadoma swojego ciała, czuję się silniejsza, a każda wylana kropla potu, jak również uśmiech na twarzy ćwiczących ze mną osób, daje mi poczucie, że to co robię ma sens, zbliża mnie do celu i wiem, że było warto!

3. Co lubisz robić poza fitnessem?

Uwielbiam tańczyć – nigdy nie stoję spokojnie, gdy słyszę muzykę. Moja pierwsza miłość to siatkówka i jak tylko mam okazję do zagrania wykorzystuję ją. Należę też do osób, które nie lubią zbyt długo przebywać same, więc uwielbiam spędzać czas w gronie ludzi, a moi przyjaciele i czas spędzonymi z nimi jest dla mnie bezcenny.

4. Jakie jest Twoje motto życiowe?

„Never let the fear of striking out keep you from playing the game” – „Nigdy nie pozwól, aby strach wykluczył cię z dalszej gry”.

5. Najlepszy utwór muzyczny do ćwiczenia to…

Freed from desire

6. Jestem najszczęśliwsza na świecie, gdy…

Mogę robić to, co kocham i mam wokół siebie samych pozytywnych ludzi i najbliższe mi osoby.

Jeżeli jesteście zainteresowani zajęciami z Martą, przyjdźcie koniecznie do klubu ZDROFIT Metro Dworzec Gdański lub ZDROFIT Bielany. Dostaniecie zastrzyk pozytywnej energii!
www.zdrofit.pl

2 Comments

  1. Kamilka22 pisze:

    Ciekawy i inspirujący wpis 😉 Sama lubię fitness i chętnie ćwiczę na stepie bo te układy choreograficzne trochę przypominają taniec. 😉

    1. Sylwia pisze:

      Dziękujemy za miłe słowa! 🙂

Zostaw Komentarz