Tańcz z Iwoną Stańczak!

Iwona Stanczak

Wulkan pozytywnej energii i pasji! Każde zajęcia to nowa przygoda, w którą wciąga swoich podopiecznych. Dla każdego znajdzie czas i każdego zmotywuje! Sama wciąż stawia przed sobą kolejne cele. Uwielbia wędrówki po górach, sporty ekstremalne, silne wrażenia i kontakt z ludźmi. Kiedy połączymy to z jej doświadczeniem i profesjonalizmem odkryjemy trenera idealnego.
Poznajcie bliżej naszą trenerkę fitnessu Iwonę Stańczak!

Dlaczego zostałaś instruktorką?

Sport towarzyszył mi od dziecka. Wcześniej uprawiałam różne inne dyscypliny sportowe począwszy od pływania, biegania poprzez sztuki walki. To było całkiem naturalne, że zwiążę się ze sportem na dłużej. Oprócz sportu niezwykle cenny jest dla mnie bezpośredni kontakt z ludźmi, możliwość motywacji, rozwoju umiejętności, przekazywania wiedzy i współpracy zespołowej, co daje mi niebywałą satysfakcję. To właśnie rola instruktorki fitness umożliwia mi zarówno kontakt z ludźmi jak i regularny trening.

Co lubisz robić poza fitnessem?

Uwielbiam zmagać się z górami zarówno na piechotę jak i za pomocą nart. Czym trudniejsza trasa typu Orla Perć, pełna wyzwań, wspinaczki, a zarazem cieszących oko widoków oraz towarzyszącej temu adrenaliny, tym dla mnie lepiej… z kolei zimą czerpię radość z szybkiego, dynamicznego i wymagającego szusowania na nartach. Poza górskimi wędrówkami próbuje swoich sił w sportach wodnych, zarówno na windsurfingu jak i kitesurfingu.

Co Ci daje sport?

Sport to moja pasja, z której czerpię dodatkową energię na dalsze życie, jednocześnie próbując podzielić się tą pozytywną energią, pasją i entuzjazmem podczas zajęć z klientami.

Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Zdecydowanie zajęcia choreograficzne, łączące kreatywność, taniec i wysiłek w jednym. Dają ogromny zastrzyk pozytywnej energii, nieskrępowaną radość, uczucie spełnienia, szaleństwa, wolności, możliwości działania na najwyższym możliwym poziomie – przynoszące satysfakcję dla ciała, duszy i umysłu.

Twój najlepszy utwór muzyczny do ćwiczenia to…

Nie mam jednego ulubionego utworu. Raczej paletę zróżnicowanych gatunków muzycznych, które pozytywnie nakręcają i potrafią wciągnąć do muzycznego świata, wyzwalając nieokreślone pokłady energii do jeszcze intensywniejszej pracy, do tworzenia choreografii i prowadzenia zróżnicowanych zajęć.

Jestem najszczęśliwsza na świecie gdy…

Każdy dzień przynosi mi „coś” nowego, dostarcza nowych wyzwań, adrenaliny, daje nowe szanse możliwości i doświadczenia…

Iwona prowadzi treningi wzmacniające jak również niepowtarzalne zajęcia choreograficzne w rytmie np. rock ‚n’ roll, pop i latino. Wpadnijcie na ćwiczenia do klubu Zdrofit Wola!
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz