Trenerzy Zdrofit: Zawsze uśmiechnięta Anna Góra

zdrofit_blog_800x525_170321_1

Jeśli chodzicie na zajęcia do naszych klubów, to na pewno znacie już Annę Górę. To ta zawsze uśmiechnięta trenerka, która wyciska z Was siódme poty w klubach Zdrofit Bielany i Metro Dw. Gdański 😉

Ania jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej i specjalizuje się w fitnessie, uwielbia bieganie, windsurfing i jazdę na snowboardzie, a poza tym wszystkim… jest cudowną mamą dwójki dzieciaków! Mimo nieprzespanych nocy i miliona obowiązków, ma wiecznie dobry humor. Optymizmem zaraża uczestników zajęć! Potrafi zmobilizować każdą grupę, a ćwiczenia, które wymyśla cały czas, zaskakują skutecznością i brakiem monotonii.
Zobaczcie, jak Ania odpowiedziała na nasze 6 pytań do trenera!

1. Dlaczego zostałaś instruktorką?

Pierwsza myśl o byciu instruktorką fitness pojawiła się w wieku około 15 lat, kiedy byłam na obozie sportowym. Odbywały się tam tego typu zajęcia, gdzie każda grupa miała do przygotowania „choreografię”. Widząc moje zaangażowanie, rytm i poczucie muzyki, wychowawczyni powiedziała, że mam talent.
W liceum chodziłam z mamą do jednego z pierwszych klubów fitness w Warszawie, a na pierwszym roku zrobiłam państwowy kurs instruktora aerobiku.

2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

Ulubione zajęcia – trudne pytanie. Zmienia to się chyba z wiekiem. Kiedyś uwielbiałam choreografię na stepie. Teraz wolę intensywne funkcjonalne treningi, takie jak interwał, Nike+ Training Club czy zajęcia ze sztangą. Ostatnio zaczęłam również regularnie biegać – dla siebie.

3. Co daje Ci sport?

Sport to dziedzina, z którą jestem związana od dziecka. Najpierw trenowałam pływanie, później grałam w koszykówkę, studiowałam na AWF-ie, aż w końcu zajęłam się fitnessem. Dzięki aktywności fizycznej, mogę odreagować, zapomnieć o rzeczywistości, dbać o swoją formę. Sport to nierozłączny element dnia codziennego mojej rodziny.

4. Jaką radę byś dała osobom mającym kryzys związany ze zbyt powolnymi efektami treningowymi?

Nie poddawać się i robić swoje, a efekty będą!

5. Najlepszy utwór muzyczny do ćwiczenia to…

Dla mnie każdy utwór, który wiąże się z jakimś pozytywnym wydarzeniem lub wspomnieniem wywołuje uśmiech podczas zajęć. Natomiast do biegania czy jazdy na rowerze lubię mocne, wyraźne bity.

6. Moje największe osiągnięcie życiowe to…

Ogarnięcie wcześniaków bliźniaków 🙂 Małych istotek, które codziennie mnie zadziwiają, sprawiają że nawet najsmutniejsza chwila ma w sobie odrobinę optymizmu. Uśmiech na twarzy oraz szczere słowo jest u mnie zawsze podwójne 🙂

Ania prowadzi zajęcia na Bielanach (ul. Marymoncka 34) i w Śródmieściu (Metro Dw. Gdański) . Możecie do niej przyjść na pilates, TBC, interwał, brzuch i pośladki albo stretch, a także zajęcia Nike +Training Club. Sprawdźcie jej grafiki tu:
Zdrofit Bielany
Zdrofit Metro Dw. Gdański

Zostaw Komentarz