Trening z Joanną Stępkowską to świetna zabawa!

zdrofit_blog_800x525_170704_1b

Dawniej uczestniczka zajęć fitness, obecnie profesjonalna instruktorka. Joanna to dyplomowany instruktor sportu o specjalizacji fitness, trenerka Nike Training Club, a także uczestniczka wielu konwencji i warsztatów. To co ją wyróżnia pośród innych trenerów to energia i pasja, jaką wkłada w prowadzone przez siebie zajęcia. Według Joanny najważniejsze podczas wysiłku fizycznego jest świetne samopoczucie. Klient ma przede wszystkim mieć uśmiech na twarzy i świetnie się bawić. Właśnie dlatego jako trenerka przykłada ogromną wagę do muzyki, która ma być porywająca i dawać kopa! Lubi także wplatać różnego rodzaju choreografię w trakcie rozgrzewek. Po treningu z Joanną zapewniamy uderzenie endorfin. Z pewnością przyjdziesz na zajęcia kolejny raz 😉
Przeczytaj krótki wywiad z naszą trenerką.

1. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Fotografia Ryana Goslinga z podpisem „Dziewczyno, za każdym razem, kiedy odpuszczasz trening, Ryan płacze”.

2. Dlaczego Zdrofit?

Wspaniała kadra – miło jest pracować w takim gronie instruktorów!

3. Jaki jest Twoim zdaniem idealny Klient?

Uśmiechnięty i nie narzeka (narzekanie nie spali kalorii, TRENING zrobi to idealnie), z dystansem do siebie, gotowy do pracy.

4. Jaka była Twoja największa wpadka podczas zajęć?

Podczas zajęć lubię zwracać się do Klientów po imieniu, czasami zdarza mi się pomylić i z Oli robi się Kasia. Całe szczęście wszyscy są wyrozumiali, ponieważ zdają sobie sprawę, że jest ich bardzo dużo 🙂

5. Co Ci daje sport?

Przede wszystkim dobre samopoczucie, mnóstwo endorfin i wiele satysfakcji, jeśli uda mi się zmotywować Klientów do ciężkiej pracy.

6. Jakie jest Twoje motto życiowe?

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Nie przestawaj marzyć tak, jakbyś miał żyć wiecznie.

7. Jaką radę byś dała osobom zaczynającym swoją przygodę z fitnessem?

Przede wszystkim dużo cierpliwości, dystansu do siebie i skupienia, ponieważ nie zawsze wszystko wychodzi od razu i trzeba trochę więcej popracować. Za to gdy już wyjdzie jest mnóstwo zabawy i zadowolenia z siebie.

8. Kim chciałaś zostać, jak byłaś dzieckiem?

Piosenkarką, ale niestety tak fałszuję, że pozostało mi śpiewanie pod prysznicem i podśpiewywanie na zajęciach fitness.

Jeżeli lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym, to koniecznie przyjdź na trening z Joanną! Czeka Cię dobra zabawa i niezły wycisk. Spotkasz ją w klubach Zdrofit Mokotów Metro Wilanowska i Zdrofit Mokotów Konstruktorska.

Sprawdź grafiki klubów na stronie: www.zdrofit.pl.

2 Comments

  1. Aga pisze:

    Potwierdzam, zajęcia z Asią są super. 🙂

    1. Sylwia pisze:

      Tak jest! <3

Zostaw Komentarz