Wypróbuj odchudzanie z jogą!

zdrofit_blog_800x525_pko_180222

Czy joga i odchudzanie idą ze sobą w parze? Jak najbardziej! Dzięki jodze, nie tylko doskonalisz swoje ciało, ale przede wszystkim uczysz się szacunku do niego. Poprzez taką filozofię życia, dążysz do tego, aby dostarczać organizmowi wartościowych składników w odpowiednich ilościach. Chcesz zagłębić temat? Może zainteresują Cię nasze warsztaty, odbywające się w ramach Akademii Zdrofit?

Anna Kushch przeprowadza przez tajniki jogi

Temat warsztatu jest nieprzypadkowy dla prowadzącej. Anna Kushch od 7 lat nieustannie doskonali swoje ciało przy pomocy praktyki jogi oraz joga terapii, polegającej na diecie, detoksie i specjalnych ćwiczeniach normalizujących metabolizm. Dzięki temu pozbyła się 20 kg nadwagi! Obecnie chętnie dzieli się swoimi pozytywnymi doświadczeniami oraz opracowaną przez lata wiedzą. O skuteczności jej metody świadczą sukcesy wielu uczestników warsztatów, których życie odmieniło się dzięki zdobytej wiedzy.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat skierowany jest do osób, które szukają pomocy w odchudzaniu. Świetnie sprawdzi się dla wszystkich, którzy przetestowali wiele diet i ćwiczeń, ale nie uzyskali zadowalającego wyniku. Podczas warsztatu wyjaśnione zostanie, gdzie były popełniane błędy w strategii zrzucania wagi. Uczestnicy dostaną konkretne, skuteczne i spersonalizowane instrukcje dotyczące odżywiania i ćwiczeń oraz wskazówki, jak rzucić zbędne kilogramy, a także jak zdrowo utrzymać wymarzoną i smukłą sylwetkę.
Warsztat z pewnością będzie interesujący zarówno dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w tematyce dietetyki oraz wszystkich, którzy chcą otrzymać potężny zastrzyk motywacji i pozytywnej energii do działania!

PROGRAM WARSZTATU: teoria i praktyka

1. Głodzić się czy jeść? I jak to robić, by było dobrze? Anna nauczy jak odnaleźć SWOJĄ indywidualną drogę do smukłej sylwetki (co jest dobre dla kogoś – niekoniecznie jest dobre dla Ciebie).
2. O czym nie wie fitness: sekretne ćwiczenia i praktyki jogi, które od tysięcy lat jogini stosują, by kontrolować własny metabolizm.
3. Znajdź swój klucz do zrzucenia nadwagi: detoks / zdrowa dieta / trening / psychologia odchudzania / szacunek do ciała.
4. Jak utrzymać wynik po zrzuconej nadwadze? Żyj zdrowo i niczym sobie nie odmawiaj!

Jeśli jesteś zainteresowany, na warsztaty możesz zapisać się w naszych klubach!
www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz