Zadbaj o zdrowie z Natalią Owczarską

zdrofit-owczarska_800

Daj z siebie 100% na zajęciach u Natalii Owczarskiej!

Zawsze pozytywna, kipiąca optymizmem osoba, która kocha to co robi. Taka właśnie jest Natalia. Największą satysfakcją są dla niej osiągnięcia uczestników zajęć. To na nich skupia całą swoją uwagę! Dba o to, aby Klienci dawali z siebie jak najwięcej, poprawnie wykonywali ćwiczenia, a przede wszystkim, aby treningi były skuteczne i przynosiły radość.
Doświadczenie zdobyła na licznych szkoleniach, warsztatach oraz studiach z fizjoterapii. Jej specjalnością są zajęcia prozdrowotne.
Przeczytaj co Natalia mówi sama o sobie 😉

1. Dlaczego zostałaś instruktorką?

Zawsze byłam związana ze sportem i marzyłam o tym, żeby miał on ważne miejsce w moim życiu. Poza tym już w liceum chciałam się usamodzielnić i podejmowałam różne prace- jako np. pomoc ksiegowej, kelnerka, kasjerka w fast foodzie, recepcjonistka… I wiedziałam, że nie mogę mieć pracy siedzącej, przy komputerze i w papierach. W międzyczasie zaczęłam chodzić na fitness i stwierdziłam, że byłaby to dla mnie idealna praca – będę chodzić na zajęcia i jeszcze mi za to zapłacą 😉 na pierwszym kursie bardzo dobrze mi poszło i zachęciło mnie to jeszcze bardziej do prowadzenia zajęć. Początki były stresujące, ale szybko się przystosowałam i zajęcia zaczęły sprawiać mi dużą przyjemność. Poza tym… uwielbiam jeść! Więc musiałam sobie znaleźć taką pracę, która niweluje skutki jedzenia 😀

2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia i dlaczego?

W zasadzie uwielbiam wszystkie zajęcia, oprócz kettli i trampolin 😀 ale gdybym miała wybierać, to chyba zajęcia typu stretching i zdrowy kręgosłup. Stretching sprawia mi bardzo dużą przyjemność, bo uwielbiam się rozciągać i czuję jak bardzo jest mi to potrzebne do funkcjonowania przy prowadzeniu sporej ilości innych zajęć. Zdrowy kręgosłup bardzo lubię ze względu na to, że widzę jak bardzo te ćwiczenia pomagają moim Klientom – jak ktoś mi mówi, że pół życia budził się z bólem pleców, a odkąd chodzi na moje zajęcia to zapomniał co to ból, to serce mi rośnie.

3. Co Cię najbardziej motywuje do ćwiczeń?

Moje ciało. A raczej jego niedoskonałości – taaak, instruktorki fitness też mają kompleksy 😉 na początku podstawówki miałam bardzo duże problemy w kolanami i w skutek choroby przez 2 lata nie mogłam ćwiczyć, ledwo chodziłam. A że od zawsze byłam łakomczuchem, to sporo przytyłam i od tamtego czasu walczę o moje wymarzone ciało (niestety nadal jestem łakomczuchem, więc łatwo nie jest ?).

4. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

W jakimś ciepłym kraju z dostępem do morza lub oceanu:) Widzę siebie nadal w branży fitness, jako instruktora, trenera, szkoleniowca – kocham moją pracę i mam nadzieję, że będę mogła wykonywać ten zawód jak najdłużej!

5. Jaki jest Twoim zdaniem idealny Klient?

Idealny Klient to taki, który wie po co przychodzi na trening, naprawdę daje z siebie wszystko, nie boi się pytać, jeśli ma wątpliwości i nie korzysta z telefonu na zajęciach (mam na to wyjątkową alergię).

6. Co lubisz robić poza fitnessem?

Na co dzień dużo czytam (jestem prawdziwym ksiażkoholikiem), lubię też oglądać filmy i gotować. Jeśli mam czas to realizuję niespełnione marzenie z dzieciństwa i chodzę na balet dla dorosłych. Uwielbiam też spotykać się z przyjaciółmi i zawsze staram się znaleźć dla nich czas będąc w Krakowie.
Moje największe osiągnięcie życiowe to mój fitnessowy dorobek i niezależność. Wzięłam udział w ponad 50 prestiżowych szkoleniach, warsztatach, konwencjach w przeciągu ostatnich 7 lat. Brałam udział w międzynarodowym konkursie na prezentera w Neapolu. Cały czas się rozwijam i dzięki tej wiedzy mogę pomagać innym – to mi daje największa satysfakcję i dlatego kocham swoją pracę.

Przyjdź na trening z Natalią do klubów Zdrofit Mokotów – Marynarska, Wola dla kobiet – Kasprzaka, na zajęcia zdrowy kręgosłup, pilates, joga, stretching, zajęcia dla kobiet w ciąży oraz step.
Przekonaj się, że warto!

www.zdrofit.pl

Zostaw Komentarz