Zdrofit – więcej niż praca! Wielka rekrutacja trwa

zdrofit_blog_800x525_jsz_180124

Szukasz pracy i czytasz tego bloga? Właśnie trafiłeś na swoją wielką szansę! Ruszamy z rekrutacją do naszych klubów ZDROFIT! Wszystkie osoby zainteresowane aktywnością fizyczną, pełne energii i oczekujące od pracy przyjemności, dobrej zabawy i towarzystwa świetnych ludzi, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Nasza sieć wciąż się rozwija, dlatego poszukujemy zarówno trenerów, jak i osób do pracy na recepcji. Każdy ma szansę! Praca w ZDROFIT to doskonała okazja dla studentów. Jeżeli nie masz ochoty pracować w korpo, siedzieć za biurkiem w niewygodnym garniturze, ale chciałbyś zarobić w wolnym czasie, to nie ma się nad czym zastanawiać! Gwarantujemy przyjacielską atmosferę, pracę w zgranym zespole, a dodatkowo okazję do zadbania o swoje ciało. Czego chcieć więcej? ?

Więcej niż fitness!

W klubach ZDROFIT pracujemy zmianowo, więc każdy może pogodzić pracę z innymi obowiązkami, jak na przykład studia. Zwracamy uwagę na potrzeby naszych pracowników i tworzymy elastyczne grafiki tak, aby każdy członek zespołu był zadowolony.

Każda zatrudniona osoba ma nieograniczony dostęp do wszystkich klubów naszej sieci. Dodatkowo oferujemy atrakcyjny system prowizyjny. Wyznaczamy sobie cele, a gdy zostaną one osiągnięte, bonusy otrzymują całe zespoły.

Zgrany zespół

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w pracy jest atmosfera. Chcemy, żeby Tobie chciało się z nami pracować! Nic nie motywuje tak bardzo, jak ludzie ze wspólnym celem. Właśnie dlatego stworzyliśmy system dbający o integrację i samopoczucie pracowników.

Zdrofit to więcej niż praca. Staramy się, aby czas spędzany w pracy był pełen atrakcji. Często organizujemy konkursy, w których doceniamy pracowników, poprzez nagrody pieniężne, ale także wiele innych – równie atrakcyjnych. Żeby dobrze się poznać i stworzyć sprawnie funkcjonującą drużynę, spotykamy się również poza pracą. Wyjścia integracyjne zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale pozwalają nam poznać siebie i lepiej porozumiewać w pracy.

Dołącz do nas!

Praca w klubach ZDROFIT to przede wszystkim dobra zabawa w miłej atmosferze. Dbamy o naszych pracowników, bo wiemy, że to oni są prawdziwym wizerunkiem naszej firmy! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ludziach, którzy są już z nami związani, to zapraszamy do przeczytania naszej serii: Trenerzy ZDROFIT.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie zgłoś się do nas jak najszybciej! Widzimy się w pracy 🙂
www.zdrofit.pl/kariera

2 Comments

 1. Ewa Zalewska pisze:

  Witam. Jestem studentką pierwszego roku dietetyki. Posiadam kursy trenerskie potrzebne do pracy.
  Prosiłbym o podanie e-maila, wtedy wysle moje CV

  1. Sylwia pisze:

   Poprosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@zdrofit.pl albo za pośrednictwem zakładki Kariera na naszej stronie internetowej:
   https://zdrofit.pl/kariera

Zostaw Komentarz